Canon Hs-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi (
Canon Hs-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi (
Canon Hs-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi (
Canon Hs-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi (

Canon Hs-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi (

Marka : Canon

HS-1200TCG

Bu 12 basamaklı geniş LCD ekranlı masaüstü hesap makinesi kullanım kolaylığı için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Seri tuş kullanma işlevi, vergi ve para birimi dönüştürme hesaplamaları da dahil, rakamların hızlı girilmesini sağlar.

Faydalar

  • 12 haneli hesap makinesi
  • Geniş LCD ekran
  • Hızlı giriş için seri tuş kullanım işlevi
  • Vergi ve para birimi dönüştürme işlevleri
  • Geri dönüştürülmüş Canon ürünü malzemesinden üretilen üst ve alt kasa
  • Çift güç kaynağı: güneş enerjisi ve değiştirilebilir pil
  • Otomatik kapanma

 

Detaylı Özellikler

Canon HS-1200TCG ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Sürdürülebilir tasarım


HS-1200TCG, sınırlı doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını desteklemek amacıyla geri dönüştürülmüş Canon ürünü malzemesinden üretilmiş 12 haneli bir masaüstü hesap makinesidir.

Kolay okunur, kolay kullanılır


Ekstra geniş, dik açılı LCD ekran sayesinde rakamları bir bakışta okuyun. Büyük bir klavyeye ve geniş sağlam tuşlara sahip ergonomik tasarım kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca seri tuş kullanım işlevselliği, tuş engellemesi olmaksızın hızlı karakter girişine izin verir. 

 

Karmaşık hesaplamaları basitleştirin

Karmaşık hesaplamaları basitleştirir ve zaman kazandırır. İki pratik vergi hesaplama tuşuyla vergi oran farklarını tek dokunuşta hesaplayın. Para birimi dönüştürme aynı derecede kolaydır. Yerel para biriminizi istediğiniz para birimine veya tam tersine, hızla ve kolayca bir biçimde çevirin.

 

Esnek işlevler

 

?Calculation Command sign? tuşunu kullanarak hesap makinesinin durumunu anında kontrol edebilirsiniz. Diğer işlevler arasında kolay ondalık seçimi ve yuvarlaması için seçim düğmeleri, İşaret Değiştirme, Shift ve Yüzde tuşları vardır.

 

 

Enerji tasarruflu

Işık koşulları nasıl olursa olsun, hem güneş enerjisi hem de pille çalışan bu hesap makinesi sizi asla yarı yolda bırakmaz. 'Otomatik kapanma' işlevi, kullanılmadığında enerjiden tasarruf etmek için hesap makinesini kapatır. Tek bir pil kullanıldıktan sonra atılması gereken bazı hesap makinelerinin aksine, bu hesap makinesi uzun süre kullanmanız için değiştirilebilir pile sahiptir.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız