• Kredi Kartı İle Ödeme
  • Havele/Eft İle Ödeme
  • Favorilerime Ekle
Duvara Monte Mantar Pano 60X90 Metal Çerçeve
Duvara Monte Mantar Pano 60X90 Metal Çerçeve

Duvara Monte Mantar Pano 60X90 Metal Çerçeve (DMMP60X90)

Marka : Teknomeda
Fiyat : ₺219,90(KDV Dahil)
Barkod : 8695658756416

Mantar Pano Duvara Monte 60x90

 

Mantar pano isminden de anlaşılabileceği gibi sıkıştırılarak birbirine yapıştırılmış küçük mantar parçacıklarının düzlem haline getirilerek bir çerçeveye yerleştirilmesiyle meydana gelmiş ofis gerecidir.

 

Mantar panolar şirketlerde genellikle iki amaç için kullanılır. Ofislerde hatırlatma yazılarının yazılacağı, kişiye özel notların alınabileceği bir çeşit göz önü çerçevesi olarak kullanılmaktadır. Diğer bir kullanım yöntemi ise şirket koridorlarında; üzerlerine duyuru, ilan, kurallar, listeler gibi dokümanların asıldığı bilgilendirme çerçevesidir.

 

Not ve belgeler mantar panoların üzerine harita çivisi ya da toplu iğne sabitlenmektedir. Harita çivisi arka kısmına tutmayı kolaylaştıracak bir çeşit renkli plastik sap yapılmış raptiyedir. Aynı zamanda delinmesini istemediğimiz evrakları klips ile tutturarak harita çivisine asabilmemiz de mümkün olmaktadır.

 

Ahşap’ın doğal güzelliğini duvara görmek isteyen ve önemli notlarını da bu mantar pano’da tutmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği ürün grubumuzdur.

Hem notlarınızı düzenli bir şekilde göz önünde tutmak için ideal bir çözümdür.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız