Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Oem 64GB Blister Kutulu Siyah 2.0 USB Flash Bellek
Oem 64GB Blister Kutulu Siyah 2.0 USB Flash Bellek

Oem 64GB Blister Kutulu Siyah 2.0 USB Flash Bellek

Marka : OEM
Fiyat : ₺90,43(KDV Dahil)

OEM 64GB USB 2.0 FLASH DRIVE BELLEK KUTULU SİYAH

 

Ürün Detayları

Oem 64 GB Usb 2.0 Flash Bellek Siyah

<ımg style="BOX-SIZING: border-box; FONT-SIZE: 15px; MAX-WIDTH: 100%; BORDER-TOP: 0px; HEIGHT: 287px; BORDER-RIGHT: 0px; WIDTH: 287px; BORDER-BOTTOM: 0px; POSITION: relative; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-LEFT: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-RIGHT: 0px" alt="" src="https://n11scdn3.akamaized.net/a1/org/03/80/58/19/23308823.jpg">


Şık Tasarım ile Dönerek Açılan Ürün Tipi

Flash bellekte bulunan şık tasarım sayesinde kullanıcılar sıra dışı bir deneyimi göz dolduran dizaynı ile yaşayabilir. Flash bellekte bulunan döner kapak sayesinde USB girişi darbelere karşı dış etkilerden korunmaktadır.


Geniş Bellek Kapasitesi ile Mükemmel Kullanım

Flash bellekte bulunan 64 GB geniş kapasitesi sayesinde kullanıcılar her türlü formatta dosyayı güvenle depolayabilir. Geniş kapasitesi sayesinde yüzlerce fotoğraf ve video istenen her yere rahatlıkla taşınabilir.


Son Teknoloji USB Versiyonu ile Pratik Deneyim

Üründe bulunan 2.0 USB girişi sayesinde güvenli bir kullanım sağlanmış olur. Notebook, PC ve televizyonlarda sorunsuz bir şekilde çalışan USB girişi son derece dayanıklı malzemeden üretilmektedir.


Dayanıklı Yapısı ile Sınıfın En İyi Performansı

Flash belleğin üstün performansı sayesinde kullanıcılar ürünü ısıya ve suya karşı korunaklı olarak deneyimleyebilir. Ürünün yüksek performans kalitesi sınıfının en iyi hizmetini sunmaktadır.


Her Yere Kolayca Taşınabilen Yapı

Flash bellek kolay taşınabilir özelliği sayesinde tüm kullanıcı tiplerinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Okulda, işte veya seyahatte kullanıcılar benzersiz deneyimi bir deneyimi üstün kalitesi ile sağlamaktadır.


Alüminyum Kapağı ile Kullanım Rahatlığı

Üründe bulunan açılır kapak hem USB girişini koruyarak kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım sağlarken hem de üzerinde bulunan bağlantı noktası sayesinde anahtarlıklara kolayca tutunabilir.

Teknik Özellikler

  Ürün Tipi

   

  Dönerek Açılan

  Bellek Kapasitesi

   

  64 GB

  Renk

   

  Siyah

  USB Versiyonu

   

  2.0

  Marka

   

  Oem

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız