Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Sandisk Cruzer Fit 64Gb Usb Bellek (Sdcz33-064G-B35)
Sandisk Cruzer Fit 64Gb Usb Bellek (Sdcz33-064G-B35)
Sandisk Cruzer Fit 64Gb Usb Bellek (Sdcz33-064G-B35)
Sandisk Cruzer Fit 64Gb Usb Bellek (Sdcz33-064G-B35)
Sandisk Cruzer Fit 64Gb Usb Bellek (Sdcz33-064G-B35)

Sandisk Cruzer Fit 64Gb Usb Bellek (Sdcz33-064G-B35)

Marka : Sandisk
Fiyat : ₺97,90(KDV Dahil)
CRUZER FİT™ - 64 GB Bir bakışta
  Sade tasarım Kısıtlı alanlar için ideal Kişisel dosyalarda şifre koruması ve şifreleme†† 4GB, 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB'lik* kapasiteleri mevcuttur
Tam ürün açıklaması

  Şık bir tarza sahip olan ve mükemmel bir değer sunan 64GB* Cruzer Fit™ USB Flash Sürücü sadedir ve zekice tasarlanmıştır. Çok az yer kaplayan tasarımı sayesinde dizüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, TV'ler ya da araç ses sistemlerine taktığınız bu sürücüyü çarpma korkusu yaşamadan sürekli taktığınız yerde tutabilirsiniz. Kapladığı küçük yere rağmen saklama kapasitesinin genişliği sizi şaşırtacak çünkü sevdiğiniz resimler, müzik dosyalarınız ve video koleksiyonlarınızın tamamı için yeterli alanı vardır. Küçük boyutu sayesinde aile ve arkadaşlarınız ile paylaşım da kolaydır. Ayrıca 64GB Cruzer Fit USB Flash Sürücü yanında sağlanan SanDisk SecureAccess™ yazılımı ile kişisel verilerinizin kişisel kalmasını sağlar††.

Özellikler ve avantajlar
  Sade tasarımı tablet bilgisayarlar, araç ses sistemleri ve diğer küçük cihazlar için mükemmeldir USB yuvalarına tam oturduğundan hasar görme riski yoktur SanDisk Secure Access™ yazılımı, özel parolası ve otomatik 128-bitlik AES şifrelemesi olan özel dosyaları korur†† Kişisel dosyalarınızı özel klasörünüze veya "vault" klasörüne sürükleyerek kolaylıkla bırakabilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz  4GB, 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB'lik* kapasiteleri mevcuttur

  Daha fazla dosya depolamak için ihtiyacınız olan kapasite

  Videolar ve yüksek çözünürlüklü resimler çok alan gerektirdiğinde bile 64GB* Cruzer Fit USB Flash Sürücüsü size küçük ve taşınabilir bir cihazda ihtiyaç duyacağınız depolama alanını sağlar. En sevdiğiniz videoları, fotoğrafları, müzikleri ya da büyük iş dosyalarını yanınızda taşımanız için bolca alana sahiptir.

  Küçük ama mükemmel bir tasarım

  2 cm'den biraz daha uzun olan 64GB Cruzer Fit USB Flash Sürücü ürün yelpazemizin en küçüğüdür, ayrıca 1,2 gram kapaksız ağırlığıyla inanılmaz derecede hafiftir. Sade tasarımı ile alan açısından en kısıtlı ya da zor yerlere kolaylıkla takılabilir ve darbe görmesi neredeyse imkansızdır. USB flash sürücüyü avucunuzda çok rahat bir şekilde tutabileceğiniz için cebinize rahatça sığdırabilir ve anahtarlığınıza takabilirsiniz.

  SanDisk sizi korur

  SanDisk SecureAccess™ yazılımı, işle ilgili sunumlarınız veya hukuki belgeleriniz gibi kişisel veya önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaların kişisel bir parola ve otomatik 128-bit AES şifrelemesiyle korunmasını sağlamak için vault klasörüne taşımanız yeterlidir††. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.

  Uyumluluk

  64GB Cruzer Fit Flash Sürücü, USB 2.0 bağlantı noktası olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur.

  Güven ve performans

  SanDisk, USB flash sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı 64GB Cruzer Fit USB Flash Sürücüde güvenle depolayabilirsiniz. Bu sürücülerle hem özel hem iş dosyalarınızı istediğiniz şekilde güvenle kullanın. Cruzer Fit USB Flash Sürücülerinin beş yıllık sınırlı garantisi vardır**.

   

Cruzer Fit USB Flash Sürücü karşılaştırmalarda nasıl?

SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan USB Flash Sürücülerde geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. Cruzer Fit USB Flash Sürücünün size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

Doğru USB kapasitesini seçmenin basit bir yanıtı yoktur.

Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Full HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız