Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)
Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)
Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)
Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)
Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)
Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)

Sandisk Cruzer Switch 32Gb Usb Bellek (Sdcz52-032G-B35)

Marka : Sandisk
Fiyat : ₺33,90(KDV Dahil)
CRUZER SWİTCH™ - 32 GB SDCZ52-032G-B35 Bir bakışta
  Kompakt, taşınabilir, şık Kapak güvendedir Kişisel dosyalarda parola koruması ve şifreleme3 8GB, 16GB,32GB ve 64GB'lik kapasiteleri mevcuttur.
Tam ürün açıklaması

  32GB* Cruzer Switch™ USB Flash Sürücü verilerinizi şık bir şekilde güvende tutar. Yukarıdan aşağıya doğru döndürülerek açılan kapağı ve zarif tasarımı ile sürücü her zaman kullanıma hazır olduğu için dosyalarınızı kolaylıkla depolayabilir, koruyabilir ve aktarabilir, ardından aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Son derece pratik olan bu tasarımı kapağın her zaman güvende olmasını sağladığından, artık USB konektörünün korunmasız kalmasından endişe duymanıza gerek yok.

  Ayrıca 32GB Cruzer Switch USB Flash Sürücü ile birlikte gelen SanDisk SecureAccess™ yazılımı sayesinde gizli bilgileriniz gizli kalır.

Özellikler ve avantajlar
  Kompakt ve taşınabilir, yukarıdan aşağıya döndürülerek açılan kapak tasarımı Verilerinizi güvenle anahtarlığınızda taşıyın SanDisk Secure Access™ yazılımı, özel parolası ve otomatik 128-bitlik AES şifrelemesi3 olan özel dosyaları korur Kişisel dosyalarınızı özel klasörünüze veya "vault" klasörüne sürükleyerek kolaylıkla bırakabilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz 8GB, 16GB,32GB ve 64GB'lik kapasiteleri mevcuttur.

  Daha fazla dosya depolamak için ihtiyacınız olan kapasite

  32GB'lik Cruzer Switch USB Flash Sürücülerinde en sevdiğiniz video, fotoğraf, müzik ve büyük boyutlu iş dosyaları ile fazladan depolama alanı gereken Full HD2 video ve yüksek çözünürlüklü resim dosyalarını bile depolayıp hemen paylaşabileceğiniz fazlasıyla alan bulunur.

  Verilerinizi fiziksel olarak güvende tutun

  Cruzer Switch USB Flash Sürücülerin yukarıdan aşağıya doğru döndürülerek açılan göz alıcı kapakları vardır. USB Flash Sürücüyü bir parmak hareketiyle açabilir ve kullanabilirsiniz, kapağı çıkarmanız gerekmediğinden nerede bulacağınızı bilirsiniz. Ayrıca, bir ipe ya da anahtarlığınıza takabileceğiniz için, 32GB Cruzer Switch USB Flash Sürücüyü kaybetmez ve gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

  SanDisk sizi korur

  SanDisk SecureAccess yazılımı, işle ilgili sunumlarınız veya hukuki belgeleriniz gibi kişisel veya önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaları yalnızca vault klasörüne taşıyarak bunların kişisel bir parola ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesiyle3 korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.

  Uyumluluk

  32GB Cruzer Switch USB Flash Sürücü, USB 2.0 bağlantı noktası olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur.

  Güven ve performans

  SanDisk, USB Flash Sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı 32GB'lık Cruzer Switch USB Flash Sürücüde güvenle depolayabilirsiniz. Bu sürücülerle hem özel hem iş dosyalarınızı istediğiniz şekilde güvenle kullanın. Cruzer Switch USB Flash Sürücülerinin beş yıllık garantisi vardır.

Cruzer Switch USB Flash Sürücü karşılaştırmalarda nasıl? SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan USB Flash Sürücülerde geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. Cruzer Switch USB Flash Sürücünün size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

Doğru USB kapasitesini seçmenin basit bir yanıtı yoktur. Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Full HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.


Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız