Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Toshıba 64Gb Usb 2.0 Beyaz (Yamabıko) U203
Toshıba 64Gb Usb 2.0 Beyaz (Yamabıko) U203
Toshıba 64Gb Usb 2.0 Beyaz (Yamabıko) U203
Toshıba 64Gb Usb 2.0 Beyaz (Yamabıko) U203

Toshıba 64Gb Usb 2.0 Beyaz (Yamabıko) U203 (BLK USB 64GB TSHB 2.0 Y)

Marka : Toshiba
Fiyat : ₺80,09(KDV Dahil)
₺14,37 'den başlayan taksitlerle

Toshıba 64Gb Usb 2.0 Beyaz (Yamabıko) U203

Ürün Detayları

Toshiba TransMemory Yamabiko U 203 THN-U203W0640E4 64 GB Usb 2.0 Flash Bellek


Yüksek Depolama Alanı

Küçük tasarımına rağmen büyük depolama alanına sahip Toshiba TransMemory Yamabiko Flash Bellek çok fazla alan kapasitesine sahiptir. Fotoğraf, müzik ve her türlü dosyanızı depolayabileceğiniz bellek 16 GB’dan 128 GB’a kadar farklı seçenekler sunar.

USB Uyumu

USB 2.0 kapasitesinde olan Flash Bellek USB 1.1 uyumu da sağlar. USB 2.0 uyumu sayesinde verilerinizi ve dosyalarınızı bilgisayarınızdan sürücünüze aktarırken yüksek hızda ve az sürede gerçekleştirebilirsiniz.


Kaydırma Mekanizması

Kapaksız yapısıyla hızlı ve kolay bir kullanım sağlar. Ayrıca bağlantı birimini kullanmak için yalnızca kaydırmanız yeterlidir. Bu sayede belleği kullanmadığınız zamanlarda da güvenle korunmasını sağlarsınız. Kapak kaybetme ve başlığın zarar görme endişesi olmadan kullanabilirsiniz.

 

Birçok Cihazda Kullanım

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, MAC OS ve XP ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sistemlerin yüklü olduğu ve USB girişi bulunan her cihaz depoladığınız dosyalarınıza ulaşmanızı ve yeni transfer yapmanızı sağlar.


Hızlı Veri Aktarımı

Hi-Speed teknolojisi sayesinde dosya aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Ayrıca aynı süre içerisinde daha fazla veri aktarımı yapabilirsiniz.


Küçük ve Şık Tasarım

Verilerinize birçok farklı yerde ulaşmanıza olanak sağlayan Toshiba TransMemory Yamabiko Flash Bellek kolay taşınabilirdir. Şık bir tasarıma sahip olan bu sürücüyü cebinizde bile taşıyabilir ve bağlantı noktası mevcut olan aygıtlardan veri kontrolü sağlayabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi

   

  Sürgülü

 • Bellek Kapasitesi

   

  64 GB

 • Renk

   

  Beyaz

 • USB Versiyonu

   

  2.0

 • Marka

   

  Toshiba

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız