Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB
TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB
TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB
TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB
TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB
TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB

TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB

Marka : TP-LINK
Fiyat : ₺152,85(KDV Dahil)

TP-LINK TL-WN823N 300 Mbps N Kablosuz WPS/Soft AP Mini USB Adaptör

    300Mbps kablosuz hızı, HD video, ses streaming ve online oyun için idealdir Güvenli yüksek performans ile, uygun taşınabilirlik için mini boyutlu tasarım SoftAP Modu – Kablolu bir internet bağlantısı bir PC veya dizüstünü Wi-Fi hotspot’a çevirir WPS düğmesine bir kere basarak güvenli bir kablosuz bağlantı kolayca kurulur
Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK'in 300Mbps Mini Kablosuz N USB Adaptör TL-WN823N’i, dizüstü veya masaüstünüzü kablosuz bir ağa bağlamak ve yüksek hızlı kablosuz performansının keyfini çıkarmak için tasarlanmıştır. Parmak ucu tasarımı, adaptörü taşınması rahat ve kolay hale getirmiştir. Dahası, TL-WN823N’in SoftAP Modu, tek düğme ile güvenlik ayarı, kullanımı kolay konfigürasyon yazılımı, onu hızlı kablosuz ağın keyfini çıkarmak için önemli bir seçenek haline getirmiştir. 300Mbps Kablosuz N Hızı – Geniş Kablosuz Kapsama Alanı 300Mbps’e kadar kablosuz hızı ve gelişmiş MIMO teknolojisi ile TL-WN823N, size gecikmesiz online oyun ve video streaming için hızlı, güvenli bir kablosuz bağlantı sağlar. Daha iyisi, TL-WN823N, kablosuz N cihazları ile en iyi performansı gerçekleştirir, ancak var olan IEEE 802.11b/g ağları ile sorunsuz bir şekilde çalışır. SoftAP Modu – Kolay Kablosuz Internet Paylaşımı SoftAP Modu, bu küçük adaptörün sanal bir kablosuz Access Point olarak çalışmasına izin verir. Bu mod bir kere uygulandığında, bir dizüstü veya PC’ye olan kablolu bağlantının kablosuza dönüşmesine ve dizüstü, akıllı telefon veya tablet gibi diğer Wi-Fi özellikli cihazlarla paylaşılmasına izin verir. Bir Düğmeyle Güvenlik Ayarı Wi-Fi Protected Setup™ (WPS) ile uyumlu olan TL-WN823N, WEP şifrelemelerinden daha güvenli olan bir WPA2 güvenli bağlantının otomatik olarak kurulması için, kullanıcıların sadece WPS düğmesine basarak güvenliklerini hemen ayarlamalarına izin veren Quick Security Setup özelliğine sahiptir. Bu, sadece normal güvenlik ayarlamalarından hızlı değil, kullanıcıların bir şifre hatırlamalarını gerektirmeyecek kadar pratiktir de!
TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.
Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız