Kaydırma Performansını Artırma
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Havele/Eft İle Ödeme
  • Favorilerime Ekle
Dolomite Settantasei Knit GTX Ayakkabı
Dolomite Settantasei Knit GTX Ayakkabı

Dolomite Settantasei Knit GTX Ayakkabı (105065)

Marka : Dolomite
Fiyat : ₺1.433,23(KDV Dahil)

dolomite settantasei knit gtx ayakkabı

settantasei knit gtx ayakkabısı ile tasarım ve stil, daha önce hiç olmadığı kadar çok yönlülük ve işlevsellik sağlar. örgü teknolojisi ile üretilen settantasei knit gtx, su geçirmez, streç örme üst, hibrit bir gore-tex iç çorap ile birleştirildiği yüksek derecede orijinal yapısı sayesinde tamamen su geçirmez ancak son derece hava geçirir. dahası, kayma fit ve hızlı dantel kapatma, en üst düzeyde rahatlık ve ayak örtüsü sağlar.

kullanim alanlari yaşam tarzı yürüyüşü, seyahat ve her gün kullanımı

bileşim üstü: tekstil örme

lining: hybrid sock gore-tex® vision 3ly + jazz

footbed: dolomite das işık nefes alabilir

outsole: dolomit kauçuk - darbe emici eva

flex index süper flex

özellikler

lifestyle athleisure sportif ayakkabısı

tekstil örgü waterepellent, gore-tex hibrit çorap entegre su geçirmez, hafif, koruma ve nefes alabilirlik sağlamak

hızlı ve rahat montaj için hızlı bağlama kapağı

ergonomik sistemle mükemmel uyum için das ışığı

kauçuk taban, kendinden emin tutuş için tutuşunu eva ile bütün gün yastıklama için birleştirir.

versatyle ayakkabıları seyahat için her gün kullanım amaçlıdır.

gore-tex® teknolojisi sayesinde su geçirmez korumalı birinci sınıf deri ile üretilen hafif, outdoor yürüyüş ayakkabısı ile engel tanımadan patika gibi toprak zeminlerde doğa yürüyüşü veya isterseniz hızlı hareket edebilirsiniz.ürününüzün su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirliğinden tam olarak memnun değilseniz, o zaman tamir edeceğiz, değiştireceğiz veya satın alma fiyatını iade edeceğiz.

bu söz, yeni ürün alımları için geçerlidir ve ürünün yararlı ömrü için geçerlidir. zarar gören, kötüye kullanılan, uygun bakımdan yoksun olan veya gore'un yararlı ömrünün ötesine geçtiği düşünülen ürünler hariç tutulmuştur.

you dry® sözünü tutarak garantilerimizde sss bölümüne bakınız.

onarım, değiştirme, geri ödeme veya reddetme kararı, w.l'nin takdirine bağlıdır. gore & associates, ürün durumu ve geri dönüş sırasında faydalı ömür üzerine bir incelemeye dayanmaktadır. mevcut kusurlar su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirlik ile ilgili olmalıdır. bunun dışında, iade edilen ürünler hasarsız ve tamamen işlevsel bir durumda olmalıdır. belli iadeler için makbuz istenebilir.

aşağıda, dry® sözü'nü tutmak için garanti kapsamında değildir:

yanlış kullanım: amaçlanan son kullanımın dışında bir amaç için kullanılan ürünler (örneğin: kaya tırmanışına gitmek için hafif bir koşu ceketi kullanarak).

hasar: son kullanım sonucunda ortaya çıkan, su geçirmez performansa veya amaçlanan işlevselliğe neden olan hasarlar (örneğin: delikler, aşınma, yanmalar, kopuk düğmeler, fermuarlar, çekme kordonları, kanca ve ilmik tutturucular).

bakım eksikliği: gore-tex ürünleri, en uzun süre dayanmaları ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için düzenli bakım gerektirir. bakım eksikliği nedeniyle başarısız olduğu tespit edilen ürünler ele alınmayacaktır. bakım talimatlarımız için buraya tıklayın

dwr eksikliği: ürünün amaçlandığı gibi çalışabilmesi için dayanıklı su itici (dwr) gereklidir. dwr'nin bu ürünün kullanım ömrü boyunca gerektiği şekilde yeniden uygulandığından emin olmak tüketicinin sorumluluğundadır. yeni dwr muamelesinin uygulanmasından sonra bile, eski veya ağır bir giysinin üzerinde artık boncuk bulunmayan su, giysinin kullanım ömrünün sonuna ulaştığının bir göstergesidir.

yararlı ömrün sonu: tamamen işlevsel su geçirmez, rüzgar geçirmeyen ve nefes alabilen bir duruma karşı tamir veya restorasyon olasılığının ötesinde hasar görmüş veya aşınmış.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR