1 2 >

Xerox Toner Çeşitleri ve Fiyatları

Özellikle çok fazla baskı yapan fotokopi makinelerinde sıklıkla toner kullanılmaktadır. Lazer baskı cihazlarının tümü, toner ile kartuşa nazaran daha fazla çıktı verebilmektedirler. Toner ile kartuş arasında da bariz farklar bulunmaktadır. Öncelikle toner toz halindedir ve lazer ile işlenmeye müsaittir. Kartuş ürünleri ise mürekkep halinde çalışarak baskı yapmaktadırlar. Bununla beraber toner kullanan makineler çok daha fazla fotokopi çekebilmektedir. Bu rakamın kartuşa göre en az 3 kat daha fazla olduğunu ifade edebiliriz.

Xerox marka tonerler piyasada ciddi anlamda satılmaktadır. Öncelikle bu markanın fotokopi cihazını kullanan kişilerin muhakkak aynı marka toner almaları önerilmektedir. Firmanın araştırmalarına göre Xerox fotokopi cihazları ile Xerox toner birlikte kullanıldığında %25’in üzerinde daha fazla baskı yapılabilmektedir. Dolayısıyla müşterilerin ceplerinden çıkacak para da azalmaktadır.

Kaliteli marka toner seçmenin en büyük avantajı, sağlığa herhangi bir sıkıntı verebilecek toksik maddeler içermemesidir. Neticede merdiven altı diye tabir edilen toner ürünlerini kullanmak müşterilerin sağlıklarına zarar verebilmektedir. Özellikle fotokopi esnasında ortaya çıkan gaz solunum yollarını etkileyebilmektedir. Bir diğer avantaj da baskı kalitesinde meydana gelmektedir. Kötü veya bilinmeyen markaların kartuşları kullanıldığında çekilen fotokopinin baskı başarısı ciddi oranda düşmektedir. Genellikle yazılar silik ve kirli bir görüntüye sahip olmaktadırlar. Ancak Xerox veya diğer kaliteli toner ürünleri ile böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple müşterilerin tercih yaparken son derece dikkatli olmaları önem kazanmaktadır.

Kaliteli marka tonerlerin müşterilere sağladığı faydalardan birisi de fiyattır. Her ne kadar alım sırasında fiyatlar daha pahalı gözükse bile kullanım kalitesi ortaya konulduğunda hemen hemen aynı bir fiyat ortalaması yakalanmaktadır. Neticede kötü marka tonerler ile baskıları tekrarlamak gerekebileceği için tasarruf söz konusu olamamaktadır. Müşteriler için toner alımı sırasında kaliteli ürünlere yönelmek, cihaz sağlığını da son derece büyük oranda etkilemektedir. Korsan tonerler fotokopi makinasının kayış ve ısıtıcılarında soruna hatta bozulmalara yol açabilmektedir. Dolayısıyla müşteriler avantajlarını kaybetmekte ve birçok masraf yapmak durumunda kalmaktadırlar.

Bu kategoride, Xerox’a ait olan tonerleri rahatlıkla görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz. Daha yüksek kalitede baskılar almak ve herhangi bir cihaz problemi olmadan işlemlerinizi devam ettirmek istiyorsanız Xerox tonerlerden sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Böylelikle amacınızı gerçekleştirebilir ve ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Xerox tonerler birden fazla doldurulmaya müsaittir ve piyasada Xerox markasına ait toner tozları da bulunmaktadır. Yani müşteriler toner aldıktan sonra dolum işlemlerini bu şekilde halledebilirler. Normal kartuştan çok daha tasarruflu ve kaliteli olan tonerler ile fotokopi kalitesi ciddi oranda artış göstermektedir. Bu da orijinal baskıdaki görünümü fotokopiye yansıtma imkanı tanımaktadır. Tüm iş yerlerinde ve özel yaşam alanlarında bulunan yazıcılarda kullanabileceğiniz Xerox toner son derece güvenilir ve sağlıklıdır. Kısacası müşteriler için avantajlı bu ürünü kategorimizden göz atarak sipariş verebilirsiniz.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR