ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Xerox Muadil Toner

Xerox marka yazıcıların lazer özelliğinde olanlarında kullanılan tonerlerin kullanım ömürlerinin dolması sonucu yenisiyle değiştirilmeleri gerekebilmektedir. Bunun yanında elektriksel arızalardan veya kullanıcı hatası gibi sebeplerden arızalanma durumlarında da yenisi ile değiştirilmeleri gerekebilmektedir. Orijinal Xerox tonerleri yanı sıra, muadil tonerlerin de temin edilerek yazıcıda kullanılması mümkün olmaktadır. Muadil tonerler orijinal tonerlere göre çok daha ekonomik fiyatlara satılmaktadır. Alınan muadil tonerin kalitesi fiyatı belirleyen etkenlerden biridir. Xerox Workcentre ya da Phaser modellerine uygun doğru tonerin alınması ile yazıcının tekrar kullanılabilir hale getirilmesi mümkün olmaktadır.

Lazer yazıcıların tonerleri bittiğinde doldurulabilme özelliklerine sahiptir. Bu yöntemler tonerden istediği randımanı alamayan kullanıcılar, tonerlerinin kullanım ömrünü tamamlamış olan kullanıcılar ve her hangi bir sebepten arızalanmış toneri olan kullanıcılar, yeni bir Xerox muadil toner alarak yazıcılarını tekrar aktif hale getirebilmektedirler. Alınacak olan muadil tonerin yazıcı modeline uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Aksi halde yazıcıya uyum sağlamayacağından kullanımı imkânsız olacaktır. Lazer yazıcı sektöründe öncü markalardan biri olan Xerox yazıcılar için muadil toner bakımından alternatiflerin zengin olduğu görülmektedir. Fiyatları orijinal tonerlere kıyasla son derece uygun olduğu için muadil tonerler daha çok tercih edilmektedir. Yazıcısının toneri her hangi bir sebepten arızalanmış olan tüketiciler doğru model seçimi yaparak tonerlerini her hangi bir profesyonel destek gerekmeksizin kendileri takabilmektedir. Yazıcı sarf malzeme sektöründe muadil ürünlerin orijinallere nazaran daha fazla tercih edildiği görülmektedir. Bunun sebebi muadil ürünlerde gözlemlenen kalite artışı ile doğru orantılıdır. Orijinal tonerle yarı yarıya fiyatlarda muadil toner alma olanağı mevcuttur. Doğru yazıcı için doğru model tonerin seçilmesi ile her hangi bir uyumsuzluk sorunu yaşanmadan yazıcı kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Lazer yazıcılar mürekkep püskürtmeli yazıcılara oranla daha dayanıklı ve uzun ömürlü teknolojik bileşenlerden oluşmaktadır. Yine de belli bir dolum sayısına ulaşıldığında tonerde deformasyon ya da iç akşamlarda arızalar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda uygun model numarası ile alınacak olan Xerox muadil toner, tüketicinin yazıcıyı yeniden kullanılabilir hale getirmesine olanak sağlamaktadır.

Bütün yazıcı marka ve modellerinde olduğu gibi Xerox markalı lazer yazıcılarda da zamanla çalışmaz hale gelen, boş veya bozuk çıktı veren yazıcılarla karşılaşılmaktadır. Bu durumlarda tonerin dolu olmasına rağmen sorun çıkardığında, büyük ihtimalle toner değişiminin gerektiği anlaşılmalıdır. Kullanılan yazıcının modeline göre alınacak olan uygun muadil toner kullanılarak lazer yazıcılar tekrar aktif hale getirilebilmektedir. Orijinal Xerox toner alınabileceği gibi, aynı özelliklerde kaliteli bir muadil toner alınarak da yazıcıya takılma olanağı mevcuttur. Lazer yazıcı sektöründe önde gelen markalardan biri olan Xerox, sunduğu çeşitli model alternatifleri ile de zengin bir içerik sunmaktadır. Bu yazıcıların renkli ve siyah tonerlerinin muadillerini bulmak mümkün olmaktadır. Bu sayede en uygun fiyata en kaliteli toneri alarak yazıcının tekrar kullanılabilir hale getirilme olanağı sunulmaktadır.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR