Ricoh Toner Çeşitleri ve Fiyatları

Ricoh marka yazıcılar günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Bilindik yazıcılara göre daha küçük boyutlarda ve enerji tasarruflu olarak satılan Ricoh yazıcılar, Ricoh marka orijinal tonerleri ile de yüksek seviyede kaliteli baskı ve uzun ömürlü toner kullanımını müşterilerine sağlamaktadır.

Karbon ayak izini azaltma adına Ricoh marka toner ve yazıcılar enerji tasarruflu olarak satılmaktadır. Ricoh tonerler siyah renkte olduğu kadar, kırmızı, mavi ve sarı renklerde de satılmaktadır. Ricoh, tüm renk çeşitlerinde aynı baskı kalitesini ve uzun ömürlü kullanımı garanti etmektedir.

Ricoh Toner Genel Özellikleri Nelerdir?

Ricoh tonerler ev kullanıcıları için tek tek satıldığı gibi, paketler halinde de satılmaktadır. Kullanımın yoğun olduğu mimarlık ofisleri, adliyeler, okullar, hastaneler gibi işyerleri için paket halinde satışlar yapılmaktadır.

Orijinal Ricoh tonerler, yazıcı boyutuna göre ve toner tipine göre 12 000 sayfaya kadar baskı yapabilme imkanı sunmaktadır. Ricoh markası müşterilerine vermiş olduğu baskı kalitesi ve uzun ömürlü kullanım garantisini sadece orijinal Ricoh marka toner kullanımında müşterilerine sunmaktadır. Orijinal olmayan dolum tonerler hem baskı kalitesinin düşüklüğüne hem de tonerin kullanım ömrünün az olmasına neden olmaktadır.

Tüm bunların yanında orijinal olmayan toner kullanımı, Ricoh marka yazıcınıza da zarar verebilmektedir. Bu zarar sonucunda, yazıcınızın garantisi devam ediyor dahi olsa cihazınız garanti kapsamı dışında kalacak ve size yüksek tutarlarda masraf çıkacaktır.

Ricoh markası, yazıcılarınızın gerek garanti kapsamından çıkmaması, gerekse de zarar görmemesi ve baskı kalitesi ile toner ömrünün uzun olması adına orijinal Ricoh toner kullanmanızı önermektedir. Orijinal olmayan toner kullanımlarında Ricoh markası, size vaat ettiği garantiler konusunda size yardımcı olamamaktadır.

Yazıcınızın mürekkebinin bitmesi sonrası tonerinizi ucuz ve kalitesiz tozlarla doldurmak yerine, orijinali ile değiştirmeniz hem yazıcı ömrünüzün uzaması hem de cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmaması adına son derece mühimdir.

Kullanmakta olduğunuz Ricoh marka yazıcınızın modeline uygun Ricoh marka tonerin kullanılması çok önemlidir. Kullanmış olduğunuz Ricoh marka yazıcının modeline uymayan sahte tonerler baskı kalitenizin azalmasına ve toner kullanım ömrünün istediğinizden de az olmasına neden olmaktadır.

Ricoh markası, toner kullanımından doğan bir şikayet gelmemesi adına sahte tonerler ile ilgili tespit çalışmalarını son derece titizlikle yapmaktadır. Sahte tonerin ortaya çıkarması muhtemel bir sorunda Ricoh, marka adına zarar gelmesini istememektedir. Bu nedenle sahte dolum yapılan tonerler ile ilgili meydana gelen cihaz arızalarına garanti kapsamı içerisinde bakmamaktadır. Orijinal olmayan Ricoh tonerleri kullanmanız durumunda hem baskılarınızın kalitesinin düşeceğini hem de yazıcılarınızda sorun olması durumunda yazıcılarınızın garanti kapsamı dışında olacağını unutmayınız.

Orijinal Ricoh marka tonerlerinizi ihtiyacınıza göre gerek evde gerekse de yoğun kullanım gerektiren iş kollarında kullanmanız adına Ricoh birçok geliştirme yapmaktadır. Kullanım yoğunluğunuza göre talep ettiğiniz ölçüde Ricoh tonerleri orijinal olarak satın alabilirsiniz.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR