1 2 3 >

Kalemtraş

Kalemtraşlar kurşun kalem kullanan kişiler için en önemli yardımcılar ve gereçler durumundadır. En sık okullarda ve öğrenciler tarafından kullanılsa da daha büyük kalemtraşların farklı amaçlarla kullanılması da mümkündür. Kurşun kalem kullanan herkesin kalemtraş ihtiyacı olmaktadır. İyi bir kalemtraş kalemin ucunu açarken kalemi fazla tüketmeyen ve bu işlem esnasında ucu kırmayan yapıda olmalıdır. Sitemizde müşterilerimize sunduğumuz bütün kalemtraş çeşitleri  hem uygun fiyatlı hem de yüksek kalitede ürünlerdir. Metal kalemtraşlar, kalem açma işleminin ardından kalem çöpünü belirli bir miktara kadar içinde tutabilen hazneli kalemtraşlar, ofis tipi kollu kalemtraşlar ve daha bir çok seçenek müşterilerimize sitemizde sağlanan ürün portföyü arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz kalite güvencesine sahiptir.Türkiye’nin her tarafından gerçekleştirilen siparişleri kapıya kadar teslim alabilme imkanı ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünlere sahip olma avantajı sitemiz müşterilerine sağlanmıştır. Kalemtraş çeşit ve modellerine ek olarak sitemizde yer alan masaüstü gereçleri ve diğer ürünlerin hepsi için bu durum geçerlidir.

Kalemtraşlar en çok öğrenciler tarafından kullanılsalar da birçok farklı iş sahasında da kurşun kalemler kullanılmaktadır. Bu sebeple ofislerin ve çalışanlarının da zaman zaman ihtiyaç duyduğu ürünler arasında kalemtraşlar yer alır. Uzun süre kullanılabilen ve sabit olmaları sebebiyle ofisler için sıklıkla tercih edilen kollu kalemtraş çeşitleri de sitemizdeki ürünler arasında yer almaktadır. Kalemtraş çeşit ve modellerimizi kendisi ya da çocukları için satın almak isteyen kişiler ürün sayfalarını inceleyebilir ve ürünler hakkındaki sorularını sağladığımız iletişim adresleri üzerinden yanıtlandırmamız için bize gönderebilirler. Müşterilerimize ürünlere dair talep ettikleri bilgi kısa sürede aktarılmakta ve bu sayede müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktayız.

Kalemtraş Çeşitleri Neler?

Kalemtraşların üzerlerinde yer alan jiletler en önemli parçaları konumundadır. Müşterilerimize sunulan metal kalemtraş çeşitleri değiştirebilecekleri bir yedek jilet ile satılmaktadır. Bu jiletler eskimeleri durumunda kalemtraş jiletinin yedeği olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca bu kalemtraşların jiletleri de kolaylıkla sökülüp yerine yenisini takmak kolay ve herkesin yapabileceği bir işlemdir. Ofis tipi kollu kalemtraşlar istenilen yüzey ve zeminlere sabitlenebilmeleri ile daha farklı ve pratik bir kullanıma sahiptir. Bu ürünler üzerlerinde yer alan hazneleri sayesinde kalem açma işleminin ardından belirli bir miktara kadar kalem çöpünü içlerinde tutabilmektedir. Kolaylıkla sökülüp takılabilen bu hazne sayesinde kalem açma işlemi oldukça temiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bu ürünler kalemtraş çeşitleri arasında en verimli olan ve kalem ucunu en iyi şekilde açan ürünlerdendir.

Kurşun kalem bazı iş grupları ve belirli bir yaşa kadar öğrenciler için tercih edilen bir araçtır. Ancak bu kalemlerinin etkili ve kolay kullanılabilmeleri için hatta bazı alanlarda düzgün çizimler yapabilmek için uçlarının belirli bir sürede tekrar açılmaları gerekmektedir. Kalemtraşlar bu işi yapmaları ile birlikte birçok farklı çeşit ve model imkanı ile sitemiz müşterilerine uygun fiyat ile sağlanmaktadır.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız