1

Telli Dosya Çeşitleri ve Fiyatları

Ofis ve işyeri hayatının önemli parçaları arasında yer alan bu ürünler önemli evraklarınızın ve dökümanlarınızın zarar görmemesi için oldukça önemlidir.  Kağıt olarak tutulan her dokümanın çevreden gelebilecek muhtemel zararlara karşı sorunsuz bir şekilde korunmasına olanak sağlarlar. Bazen üzerinde günlerce emek verilen evrakların değeri paha biçilmez seviyelere ulaşabilmektedir. Bu önemli döküman ve resmi evraklarınızın sorunsuz bir şekilde korunması için poşet ve telli dosya kullanımı büro, ofis ve işyeri çalışanları için oldukça önemlidir. 

Ürünlerin kullanım amacı temelde evrakların sorunsuz bir şekilde korunması olsa da bulunduğunuz ortamlarda bir estetik dekoratif düzenli bir ortam oluşturmak içinde önemlidir. Karmaşık ofis düzenlerinde aradığınız önemli resmi evrak ve yazışmaların kaybolmasını hiçbirimiz istemeyiz. Bu ürünleri kullanarak kendi çalışma alışkanlıklarınıza göre bir planlama ve düzen ortamı oluşturabilirsiniz. Günlük kullanılan ve sürekli çalışma masalarında bulunması gerekenler, ara ara kullanılanlar, nadir kullanılanlar ve arşivlenmesi gereken evraklar olarak düzenler oluşturabilirsiniz.

Telli Dosya Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu ürünlerin kullanım alanları genellikle resmi evrak, doküman, fatura ve birçok farklı türde yer alan belgelerin yoğun olarak tüketildiği alanlar üzerinde yoğunlaşmıştır. Herkesin aklına gelen devlet kurumları, belediyeler, valilikler, kaymakamlıklar, hukuk büroları, mahkemeler, sağlık kurumları, eğitim kurumları, finans kuruluşları, muhasebe büroları yüksek miktarda mavi telli dosya ve diğer renklerinde olduğu seçeneklerin satın almasını sıkça yapmaktadır.

Bir poşet dosyanın ortalama olarak hesaplayacak olursak 140 ile 180 sayfa aralığında kağıt kapasitesi bulunmaktadır.  Ancak bu dosyaların ikinci bir katmanda korunması için mutlaka telli dosya aracılığıyla plastik klasöre yerleştirilmesiyle muhafaza edilmesi gerekmektedir.  Genellikle 4 delikli ve 2 delikli olmak üzere klasörlere yerleştirilmesi için seçenekler bulunmaktadır. Kullanım amacına uygun olarak ofis içi tüketiciler diledikleri versiyonu tercih edebilirler. 

Teknomeda Telli Dosya Çeşitleri

Bu ürünler kırtasiyeler ve ofis marketlerde tekli adet ve paket olarak satılabilmektedir. Teknomeda.com üzerinden online olarak alışveriş yapan müşterilerimiz ise genellikle 50’li paketler halinde toptan satın alma yapmayı tercih etmektedirler. Renk seçenekleri olarak mavi, yeşil, kırmızı, sarı ve siyah renkler en çok satanlar arasında yer almaktadır. En popüler olan renk ise herkesin bildiği mavi telli dosyalardır. Uzun yıllardır bu renk dosyaların kullanımı iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Bu ürün grubunda Leitz, Esselte, Cassa gibi ünlü ofis malzemeleri üreticisi olan global firmalarının ürünlerinden oluşan ürün seçeneklerine teknomeda.com üzerinden ulaşabilirsiniz.  Beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçeneğiniz ürünleri hızlı teslimat ve uygun fiyat politikasıyla teknomeda.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız