Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Renkli Fotokopi Kağıtları

Tüm sektörleri incelediğimizde kullanım amacı olarak çok daha yüksek öneme sahip kağıt türleri fotokopi kağıtları olduğunu biliyoruz. Ofis ve işyerlerinden, okullara, devlet kurumlarına, matbaa, kopyalama merkezleri ve kırtasiyelere varan oldukça geniş bir kullanım ağına sahiplerdir. Ancak nadiren kullanılan ama kullanıldığında ise fark yaratan ve öne çıkarılmak istenen başlıkları çok daha dikkat çekici bir görüntüye kavuşturan renkli fotokopi kağıdı türleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin kullanım alanları genel kullanımın aksine daha prestij gerektiren dökümanların çıktılarının alınması aşamalarında tercih edilmektedir. Yeşil, sarı, mavi, açık mavi, mor, pembe, krem, lila, kırmızı, gri, altın, turuncu, vanilya ve daha birçok renk kartelasında stoklarımızda bulunmaktadır.

Kullanım tipine ise kısa bir örnek verecek olursak, örneğin işyerinizde yüksek öneme sahip bir toplantınız var ve bu toplantıda gerek ortaklarınıza gerek ise iş ortaklarınıza yapacağınızın sunum içeriğinde ön plana çıkarmak istediğiniz sayfalar var. Bu öne çıkarılması planan dökümanları düz bir beyaz kağıt yerine ilgili tasarıma uygun bir renkli kağıda çıktı alarak o döküman tüm sunum içinde yıldızlaştırmak istiyorsunuz. Bu gibi beklentiye sahip olduğunuz durumlarda bu ürün gruplarını kullanarak dikkat çekici ve prestijli çıktılar alabilir ve işinize verdiğiniz değerin önemini kaliteli çıktılarla gösterebilirsiniz.

Okullar ve kolejlerde öğrencilerine hazırlayacakları eğitim dökümanları için bu ürün gruplarını tercih edebilmektedirler. Öğrencilerin eğitim dökümanlarında genellikle düz kağıt kullanımı yaygın olsa da farkındalık yaratmak adına bazı dökümanlar da renklilik içeren kağıt türleri kullanmaktadır. Renklerin insanların beyninde farkındalık yaratmak ve öğrenim aşamalarında oldukça yüksek öneme sahip olduğu bilimsel gerçeklerle anlatılmaktadır. Dolayısıyla ağırlıklı olarak anaokulu, ilkokullar olmak üzere neredeyse tüm eğitim kurumlarında sıklıkla renkli fotokopi kağıtları kullanılmaktadır.

Matbaa ve baskı merkezleride sık sık bu renkli kağıtlara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle firmaların kaliteli kağıt ve renkli kağıda baskı taleplerini karşılayabilmek adına bu ürün grupları üretim hatlarında önemli bir pay almaktadır. Sık sık bu firmalarında temin taleplerini karşılamaktayız.

Sanatsal olarak nitelendirilen ve el işi çalışmalarında kullanımı da oldukça yaygındır. El sanatları ve sanatsal çizim için gerekli olan kağıt materyalleri için değerli sanatçılarda bu ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. Canlı ve parlak renk kalitesine sahip oldukları için sanatsal kullanım için elverişlidir.

A3 ve A4 Ebatlarında satışa sunulan bu kağıtlar yine gramaj olarak da yüksek kaliteye sahiplerdir. Bu ürünlerin renklendirilmesinde ise sağlığa hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Tamamen hamurdan boyalı bir şekilde üretilmektedir. Dünyanın en büyük kağıt üretim kapasitelerinden birine sahip Mondi markasının maestro renkli fotokopi kağıtlarının satışını ve teminini siz değerli müşterilerimize en iyi ve ekonomik fiyatları sunarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu ürünler bir önceki yazımızda bahsettiğimiz gibi 80 gram kalınlığa sahip ve oldukça canlı renklere sahiplerdir. Tamamen Avrupa üretimi olup yüksek kalite politikasıyla denetlenerek üretilmektedir. Tüm yazıcı (printer) ve baskı cihazları için kullanıma uygundur.