Poşet Dosya Fiyatları

Önemli doküman ve evrakların dış ve iç ortamlarda sorunsuz bir şekilde korunması ve arşivlenmesi için poşet dosya kullanımı tüm dünya çapında sıkça kullanılan hatta hızlı tüketim ürünü olarak nitelendirilecek kadar yoğun tüketime sahip bir ürün grubudur.  

Şeffaf (transparan) bir forma sahip olması ve evrakların üzerindeki bilgi ve yazıların okunmasına imkan sağlaması poşet dosya kullanan kişilere oldukça yüksek kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Masaüstünde önemli evraklarla çalıştığımız esnalarda genelde çay ve kahve tüketimi yaparız. Kazayla oluşabilecek sıvı dökülmelerinde üzerinde oldukça emek harcanan bu dokümanların bir daha kullanılmaz hale gelmesi gibi durumlar sıklıkla yaşanabilir. Bu gibi senaryolarda şeffaf poşet dosya kullanımı olması durumda evraklarınızın ve dökümanlarınız zarar görmesini engelleyebilirsiniz. 

Farklı bir senaryoyu değerlendirdiğimizde ise plastik klasörler aracılığıyla arşivlediğimiz dokümanların aylar ve yıllar içerisinde toz, nem vb. durumlardan dolayı zarar görmesi muhtemeldir. Ancak arşivlediğiniz dosyaları bu şeffaf dosyaları kullanarak yapmanız durumunda yine bu gibi olumsuz durumlara karşı savunmanızı almış olursunuz. 

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız