1 2 3 >

Yazıcı ve Fotokopi Kâğıtları

Yazıcılar eğitim ve iş hayatının en önemli unsurlarından olup gizli kahramanlardır. Bir öğretmen öğrencileri için hazırladığı etkinliği yazıcıdan çıkararak fotokopiyle çoğaltıp öğrencilerine vererek daha kolay ve rahat anlamalarını sağlar. İş hayatında ise işlerin daha kolay ve pratik ilerlemesi için çok değerli bir üründür. Gelişen teknolojinin biz insanlığa sunduğu en önemli buluş olan bilgisayarda hazırlananların kâğıda dökülmesi için yazıcı, çoğaltmak için de fotokopi kullanılmaktadır. Yazıcılar eskiden sadece siyah beyaz çıkarırken şimdilerde renkli çıkaran yazıcılar da vardır. Renkli yazıcılar ofislerde kullanılmasının yanında esas fotoğraf ve resim basımında daha çok kullanılmaktadır. Her türlü alanda kullanılan yazıcılar, lazer, mürekkep püskürtmeli ve nokta vuruşlu olmak üzere üç çeşittir.

Yazıcı ve Fotokopi Kâğıtları Çeşitleri

Ofiste en çok kullanılan ürün kâğıttır. Belgelerin basılması, kopyalanması ve çoğaltılması için üretilen yazıcı ve fotokopi kâğıtları farklı ebat ve kategoride ofis çalışanlarının hizmetine sunulmuştur. Bir günde binlerce adet tüketilen yazıcı ve fotokopi kâğıtlarının uygun ücrette fakat kaliteli ürünlerden alınıp kullanılması bir ofis için ciddi tasarruf sebebidir. Ağaç kabuklarının parçalanıp küçük parçalar haline getirildikten sonra geçirdiği çeşitli işlemlerden sonra üretilen fotokopi kâğıtları ile ofis ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap verme amaçlanmıştır. Gerek belgelerin yedeklenip saklanması için çoğaltılmasında gerekse mürekkebin etrafı pisletmeden temiz ve ekonomik bir şekilde ofis çalışan gruplarına dağıtılması için çoğaltılmasında kullanılmaktadır. Günlük ortalama kullanım için yeterli olan 75 gr ve 80 gramlık koliler halinde seçilen yazıcı ve fotokopi kâğıtları farklı birçok amaç için kullanılmaktadır. Bu kâğıtlar fotokopi, fotoğraf ve faks makinelerinde kullanıma uygun olarak üretilen kâğıtlar ofis çalışanlarını işlerine çok yaramaktadır.

Günlük yazışmalar, beyannameler, şirket içi ve günlük yazışmalarda her türlü makinede kolaylıkla kullanılan bu ürünler 210 mm x 297 mm ebatlarındaki A4, A5 ve A3 boyutlarında olanlar ofislerde fazla kullanılmaktadır. Yazıcı ve fotokopi kâğıtları mürekkeplerin dağılmaması için özel baskı işlemine tabi tutulmuştur. Bu çeşit kâğıtlar basım ve çoğaltma işleminden sonra üzerinde leke bırakmaması için özel olarak tasarlanmıştır. 

Yazıcı ve Fotokopi Kâğıtları ve Fiyatları

Ofiste çok sık fotokopi çekildiği için işlerin aksamaması konusunda en önemli malzeme, A4 ve diğer fotokopi kâğıtlarıdır. Bu malzemelerin asla bitmemesi, ofiste bolca bulunması gerekmektedir. Farklı kalitede birçok farklı marka kâğıt çeşitleri bulunmaktadır. Şayet kâğıtlar kaliteli olmazsa çoğaltma sırasında kâğıt üzerine çıkan kopyanın dağılma ve bozuk çıkma ihtimali çok yüksektir. Ofis içerisindeki çoğaltma işlemlerinde güvenini kanıtlamış markaların tercih edilmesi hem çalışanların hem de iş sahibinin işlerini kolaylaştıracaktır. Ofisin çalıştığı alanındaki uzmanlığına göre fotokopi kâğıtları, sürekli form kâğıdı, fotoğraf kâğıdı, renkli fotokopi kâğıdı, faks kâğıdı, yazarkasa rulosu ve gramajlı kâğıt çeşitlerinden uygun olan seçilmelidir. Sitemizde bulunan en kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulma imkânı sunulmaktadır.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR