1

Oki Toner Çeşitleri ve Fiyatları

Oki marka tonerler, Oki marka yazıcıların orijinal tonerleridir. Siyah beyaz ve renkli toner seçenekleri mevcut olan Oki tonerler, kaliteli baskı ve uzun süreli kullanım konusunda müşterilerine garanti vermektedir.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran Oki yazıcı ve tonerler, gerek ofis içinde gerekse de evlerde kaliteli baskı için uygundur.

Toner ve yazıcı modeline göre değişen sayılarda 12 000 adete kadar baskı yapılması mümkün olmaktadır. Oki tonerler tüm çıktı boyutlarında ve istenen renk özelliklerinde kaliteli baskı almanızı sağlamaktadır.

Oki markası yazıcı ve tonerleri için 3 sene garanti vermektedir. Satın alınan cihazların garanti kapsamında olması adına, aldığınız cihazların orijinal ve faturalı olması gerekmektedir. Orijinal olmayan dolum tonerlerin meydana getirdiği arızalar, garanti süresi devam eden yazıcınızın da garantisinin geçerli olmamasına neden olmaktadır.

Orijinal olmayan toner kullanımı, yazıcınıza ciddi zararlar verebilmektedir. Kalitesiz toner tozu ile yapılan toner dolumları, yazıcının ara bölmelerine sıçrayarak ana karta ulaşabilmekte ve tamiri zor ve garanti harici kalan arızalara neden olabilmektedir. Gerek yazıcınızın gerekse de tonerinizin özelliklerinden en yüksek seviyede faydalanabilmek adına orijinal toner kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oki markası tarafından, orijinal olmayan tonerler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Orijinal olmayan tonerler ile yazıcınızı kullanmanız durumunda 3 yıllık garanti hakkını kaybetmekle kalmayacak yazıcının onarımı için ciddi büyük meblağlarda masraf etmeniz gerekecektir.

Orijinal Oki Toner Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Oki marka yazıcılarınızda Oki marka orijinal toner kullanmanız, hem yazıcınızdan hem de kullandığınız tonerden en yüksek faydayı sağmanıza yol açmaktadır. Oki markası, gerek yazıcılarında gerekse de tonerlerinde en yüksek baskı kalitesini müşterilerine garanti etmektedir. Bu garanti harici Oki markası tüm cihazları için 3 yıl garanti vermektedir.

Oki, vermiş olduğu bu garantileri sadece ve sadece orijinal cihaz ve toner kullanımlarında sağlamaktadır. Orijinal olmayan toner kullanımlarında yazıcınızın garantisi devam ediyor dahi olsa garanti kapsamı dışında kalacağınızı unutmayın.

Orijinal Oki tonerler, kaliteli baskı yapılmasını sağlarken dolum ile yapılan tonerlere göre daha uzun sürede kullanım sağlamaktadır. Ucuz olduğu için tonerine dolum yaptıran kişiler daha kalitesiz baskı ve daha az ömürlü toner kullanımı elde etmektedir.

Tonerlerin bir kez olsun orijinal harici dolum yoluyla doldurulması, toner ve yazıcıyı garanti kapsamı dışında bırakmaktadır. Satın almış olduğunuz yazıcı ve sonrasında tonerlerin garanti kapsamında olması adına orijinal Oki marka yazıcı ve toner kullanmanız gerekmektedir.

Oki markası, günümüzde gelişen teknolojik şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurmaktadır. Gerek hız gerek kullanım gerekse de baskı kalitesi bazında teknolojinin gelişmesi, yenilenen Oki yazıcı ve tonerlerinde hemen kendine yer bulmaktadır. Tonerlerinizin gelişen teknoloji karşısında daha uzun ömürlü olması ve daha kaliteli baskılar yapması sağlanmaktadır. Orijinal Oki marka tonerler size en uzun ve en kaliteli baskı yapmanızı garanti etmektedir.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR