Gizlilik ve Güvenlik

Online alışverişin güvenli adresi 
teknomeda.com. Güvenliğini riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz paylaşılıyor mu?

Teknomeda.com’dan  yaptığınız alışverişlerde üyelik ve sipariş aşamalarında verilen kişisel bilgiler (adres, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Güvenli ssl sertifikamız sayesinde paylaştığınız tüm kişisel bilgiler tarayıcılar üzerinden hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğini temin eder.

Ödeme gerçekleştirdiğiniz kredi kartı bilgilerimizi saklıyor musunuz?

Hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz Teknomeda.com tarafından saklanmamaktadır. Teknomeda.com alışveriş aşamasında paylaştığınız tüm kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerini asla kaydetmez ve hiçbir alanda saklamaz. Yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi yeniden girmenizin nedeni budur.

Hangi ödeme sistemini kullanıyorsunuz?

Teknomeda.com siz değerli müşterilerinin güvenlik ve kredi kartıyla alışveriş hassasiyetini bilerek ve gereken önemi üst düzeyde tutar. Bu sebeple ödeme alt yapısı olarak Türkiye’nin en önemli ödeme sistemi olan iyzico kullanır. Iyzico ödeme sistemi ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, BDDK lisansı ile PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuyla kredi kartıyla yapılan tüm alışverişlerde maksimum veri ve ödeme güvenliği sağlamaktadır. Iyzico yapay zeka destekli sahtecilik koruma sistemiyle tüm şüpheli işlemlere karşı 7/24 güvenli koruma alt yapısı sunmaktadır.

Ödeme sisteminin özelliği olan 3D Secure alt yapısı, e-ticaret tabanlı online alışveriş ve ödemelerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Online olarak yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinmektedir. Visa Kart için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Teknomeda.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde 3D secure sisteminden faydalanabilirsiniz. 

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR