Teknomeda Güvenilir mi ?

 

Teknomeda.com’da  alışveriş aşamaları için giriş yaptığınız tüm kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz tüm ülkeler tarafından kabul görmüş ve kullanılmakta olan SSL sertifikası ile korunmaktadır. Web sitemizden alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikamız tarafından şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir.  Ödeme aşamasında paylaştığınız kredi kartı bilgileriniz Teknomeda.com personeli dahil olmaküzere 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. SSL sertifikası bilgilerinizi şifreler ve güvenlik altına alır.

 
 

  Herhangi bir web sitesinde SSL sertifikası olup olmadığını anlamak için yukarıda resimde gösterdiğimiz şekilde tarayıcınızın hemen arama alanındaki kilit ikonuna tıklayarak o web sitesinin “https://” protokolüne sahip olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bağlantınızı yukarıdaki resimde anlatmaya çalıştığımız şekilde gördüğünüz takdirde bağlantınız ve tüm bilgileriniz güvendedir. Teknomeda ekibi olarak sizlere güvenli alışveriş alt yapısı sunmak adına açıldığımız ilk günden bu güne kadar SSL sertifikasını aktif olarak kullanmaktayız.

 
 

 Teknomeda.com üzerinden alışverişiniz öncesi veya sonrası herhangi bir soru ve iletişim talebiniz olduğu takdirde bize 0850 241 11 86 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden mesai saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki canlı destek modülünden bize yazabilirsiniz. Sizlere iletişim kolaylığı sağlamak için oluşturduğumuz 0850 241 11 86 numaralı whatsapp hattımızdan yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm görüş ve önerilerinizle ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bize iletmiş olduğunuz tüm bildirimlerinize hafta içi 09:30-18:00 saatleri arasında geri dönüş yapıyoruz. 

 

İyzicoSize Nasıl Bir Güvenli Alışveriş Alt Yapısı Sunuyor?

 

iyzico ödeme sistemiyle yaptığınız ödemelerde “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişe etmenize gerek olmaz. İyzico'nun  PCI – DSS sertifikalı sistemi sayesinde ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz güvendedir.