Teknomeda Güvenilir mi ?

 

Teknomeda.com’da  alışveriş aşamaları için giriş yaptığınız tüm kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz tüm ülkeler tarafından kabul görmüş ve kullanılmakta olan SSL sertifikası ile korunmaktadır. Web sitemizden alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikamız tarafından şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir.  Ödeme aşamasında paylaştığınız kredi kartı bilgileriniz Teknomeda.com personeli dahil olmaküzere 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. SSL sertifikası bilgilerinizi şifreler ve güvenlik altına alır.
 

  

 

 

Herhangi bir web sitesinde SSL sertifikası olup olmadığını anlamak için yukarıda resimde gösterdiğimiz şekilde tarayıcınızın hemen arama alanındaki kilit ikonuna tıklayarak o web sitesinin “https://” protokolüne sahip olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bağlantınızı yukarıdaki resimde anlatmaya çalıştığımız şekilde gördüğünüz takdirde bağlantınız ve tüm bilgileriniz güvendedir. Teknomeda ekibi olarak sizlere güvenli alışveriş alt yapısı sunmak adına açıldığımız ilk günden bu güne kadar SSL sertifikasını aktif olarak kullanmaktayız.

 

 

Teknomeda.com üzerinden alışverişiniz öncesi veya sonrası herhangi bir soru ve iletişim talebiniz olduğu takdirde bize 0850 241 11 86 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden mesai saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki canlı destek modülünden bize yazabilirsiniz. Sizlere iletişim kolaylığı sağlamak için oluşturduğumuz 0850 241 11 86 numaralı whatsapp hattımızdan yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm görüş ve önerilerinizle ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bize iletmiş olduğunuz tüm bildirimlerinize hafta içi 09:30-18:00 saatleri arasında geri dönüş yapıyoruz. 

 

İyzico Size Nasıl Bir Güvenli Alışveriş Alt Yapısı Sunuyor?

 

İyzico ödeme sistemiyle yaptığınız ödemelerde “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişe etmenize gerek olmaz. İyzico'nun  PCI – DSS sertifikalı sistemi sayesinde ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz güvendedir. Türkiye'nin en büyük banka ve kredi kartı ödeme alt yapısı sağlayıcısı olan iyizo ile teknomeda.com üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz. Ödeme süreçleri tamamen iyzico güvencesiyle garanti altındadır. Dilerseniz iyzico çağrı merkezine danışarak teknomeda.com'un iyzico alt yapısını kullandığına emin olabilirsiniz. Sizlerin sorunsuz ve güvenli bir alışveriş yapabilmesi için en iyi servis sağlayıcılarla çalışıyoruz.

 

Teknomeda Kimin, Ne Zaman Kuruldu?

 

Teknomeda.com 2018 yılında uzun yıllar e-ticaret sektöründe üst düzey yöneticilik yapmış 5 ortak tarafından kurulmuştur. Teknomeda.com'un vizyonu ofis malzemeleri, kırtasiye, gıda, temizlik ve ev yaşam ürün gruplarında en uygun fiyatları ve hizmet kalitesini tüm online satış platformlarından siz değerli müşterilerine sunmaktır. Bu vizyonla yola çıkarak 2018 yılından beri Türkiye'nin tüm büyük online pazaryeri siteleri üzerindeki mağazalarımızla binlerce müşterimize online alışveriş deneyimlerini maksimum fayda ile sağlamaya devam ediyoruz. Sürekli kendimizi geliştirerek sizlerinde bize olan güveninden güç alarak yolumuza hızla devam etmekteyiz. Teknomeda.com veya tüm online pazaryerleri üzerindeki mağazalarımızda bize ulaşabilir güvenle sipariş verebilirsiniz. Toptan ürün alımı, ihale ve tekliflendirme süreçleriyle ilgili ise çağrı merkezimiz veya whatsapp iletişim hattımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Teknomeda.com'un ETBIS Kaydı Var Mı?
 

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), Türkye'de e-ticaret platformlarının resmi olarak kayıt altına alınması ve e-ticaret sitelerinin merkezi bir platformda toplanması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş resmi bir kayıt sistemidir.

 

ETBİS’in temel amacı internetten alışveriş yapan tüketicileri olası problemlerden korumak, e-ticaret yapan firmaların tüm bilgilerini kayıt altına alarak internette kayıt dışılığın önüne geçmek ve daha güvenli bir alışveriş ortamı sağlamaktır. Teknomeda.com olarak ETBIS platformuna kayıtlı olup siz değerli müşterilerimizin güvenli bir alışveriş platformu üzerinden endişe etmeden alışveriş yapmanız için tüm koşullara uyumlu bir şekilde ticaret hayatımıza devam ediyoruz. 

 

Aşağıdaki karekod üzerinden ETBIS kayıtlarımıza dilediğiniz an erişebilirsiniz. 

 

 

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız