Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

April Bmo A4 Extra Beyaz Fotokopi Kağıdı 80 Gr 1 Koli (5 Paket)
April Bmo A4 Extra Beyaz Fotokopi Kağıdı 80 Gr 1 Koli (5 Paket)

April Bmo A4 Extra Beyaz Fotokopi Kağıdı 80 Gr 1 Koli (5 Paket)

Marka : APRİL
Fiyat : ₺88,50(KDV Dahil)

 

A Kalite segmentinde yer alan April BMO fotokopi kağıdı Sunduğu Extra beyazlık sayesinde tüm renkli ve siyah beyaz çıktılarınızda en yüksek performansı sağlar.

Çift taraflı baskıya ve yoğun kullanıma uygundur tüm digital ve ofset baskı makinelerindeen iyi sonuçları verir. hertürlü yazıcı,fax ve fotokopi makinelerinde kullanıma uygundur. 

ideal  kalınlık oranı sayesinde makinelerde sıkışma yapmaz ve baskı sırasında yıpranmaz. düşük toz oranıyla makinelerinizin ömrünü uzatır. 

Dünyanın lider kağıt üreticisi April Endonezya üretimiolan April BMO kağıtları Azo,Fitalat ve kanserojen madde içermez.

TÜm okul ve ofis ihtiyaçlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

 

1 Kolisinde 5 paket vardır. 1 pakette 500 sayfa bulunmaktadır.    A4 Kağıtlarla İlgili Püf Noktaları   * Kuru ve serin yerlerde yatay olarak depolayanız * Ambalajı açmadan önce kağıdın ortam şartlarına uyum sağlaması için makine ile aynı ortamda bulundurunuz. * Kağıtları ambalajlarını açıp saklamayınız, paket bittikçe yenisini açınız. * Genellikle günlük kullanım için tüm yazıcı çeşitlerinde 80 gr'lık kağıt kullanılır.  * Kağıdın kalitesi çıktının kalitesini doğrudan etkiler, sadece mürekkep belirleyici unsur değildir. * MM cinsinden ölçüsü 210 mm x 297 mm’dir. A3 kağıdın yarısı ve A5 kağıdın 2 katı ebatı vardır. * Toplanacak 70 kg. atık kağıdın geri dönüşüm ile 1 ağaç kurtardığını da unutmayın!

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız