Kaydırma Performansını Artırma
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Havele/Eft İle Ödeme
  • Favorilerime Ekle
Yazı Tahtası Kalemleri Edding 360Xl Beyaz Yazı Tahtası Kalemi Kırmızı 4 Adet Satın Al
Yazı Tahtası Kalemleri Edding 360Xl Beyaz Yazı Tahtası Kalemi Kırmızı 4 Adet Satın Al
Yazı Tahtası Kalemleri Edding 360Xl Beyaz Yazı Tahtası Kalemi Kırmızı 4 Adet Satın Al
Yazı Tahtası Kalemleri Edding 360Xl Beyaz Yazı Tahtası Kalemi Kırmızı 4 Adet Satın Al

Edding 360Xl Beyaz Yazı Tahtası Kalemi Kırmızı 4 Adet (edding360xlkırmızı)

Marka : Edding
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
Barkod : 8695485692653

Edding 360 XL Tahta Kalemi

Kara tahta kullanımının yerini alan beyaz tahtalar ile yazı tahtasının kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Okullarda kullanımı dışında ofislerde özellikle de toplantı odalarında tercih edilen yazı tahtaları toplantı notlarının yazılabileceği harika bir seçenek haline gelmiştir. Yazı tahtalarının kullanım alanının genişlemesi ile tebeşirlerin yerini çok daha pratik kullanımı bulunan tahta kalemi çeşitleri almıştır. Temizlemesi ve kullanımı çok daha pratik olan tahta kalemi, sağlık açısından da tebeşire göre çok daha iyi bir seçenektir.

 

Sunumlarınızı halen anlatarak mı yapıyorsunuz, yoksa görselleştirme araçlarını kullanmaya başladınız mı? Özellikle sunumlar olmak üzere anlatılanların resimlerle veya grafiklerle gösterilmesi, kesinlikle kaçınılmaması gereken bir gerçektir. Görsel iletişim, konuların daha iyi anlaşılmasını sağlamakta ve edinilen bilgilerin kalıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Konferans salonu, büro, amfi veya sınıf: Bu alanlarda edding beyaz yazı tahtası kalemi, Flipchart kalemi ve çok amaçlı asetat kalemi size yardımcı olur.

 

Beyaz yazı tahtaları üzerinde yazı yazmak ve işaretleme yapmak için geliştirilmiştir. Emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir bez yardımıyla kolaylıkla silinebilir. Cap-o® mürekkep sayesinde kurumaksızın birkaç gün saklanabilir. Işığa dayanıklıdır ve hızlı kurur. Butil asetat katkısı yoktur. Hemen hemen bütün ürünler tekrar doldurulabilir.

 

Edding 360 XL tahta kalemi hafif kokusu, birkaç gün açık kalsa dahi kurumayan mürekkebe sahiptir. Tekrar doldurulabilir mürekkep haznesine sahiptir. Uçlarına zarar vermeden kullanıldığı takdirde oldukça uzun ömürlüdür.

 

Ürün Özellikleri

  • Okul ve dershane sınıflarında, toplantı ve seminer odalarında kullanılan beyaz yazı tahtaları üzerinde, yazı yazmak, grafik çizmek ve işaretleme yapabilirsiniz.
  • Emaye,cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir silgi ve bez yardımıyla kolayca silinebilir.
  • Hızlı kuruyan ve ışığa dayanıklı mürekkep özelliğine sahiptir. 
  • Kalem kapağı açık olarak birkaç gün bırakılsa bile kurumaz. 
  • Çizgi kalınlığı: 1.5-3mm. Yuvarlak uç. 
  • Cap-Off özelliğine sahip mürekkebi sayesinde kalem kapaği altı hafta açık bırakılsa bile kurumaz.
Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR