Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5
Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5
Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5
Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5
Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5
Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5
Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5

Toshiba Canvio Basic 1Tb 2.5'' Siyah Taşınabilir Disk Hdtb310Ek3Aa

Marka : Toshiba
Fiyat : ₺269,00(KDV Dahil)

Toshiba Canvio Basic 1TB 2.5" Siyah Taşınabilir Disk HDTB310EK3AA

 

Diskinizi darbelere karşı koruyun! Kılıf satın almak için burayı tıklayınız.
<ımg alt="" src="https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/bd801880-1.jpg"> KOLAY ULAŞILIR SÜPER HIZLI DEPOLAMA ALANI

Süper Hızlı USB 3.0 ile dosyaları hızlı bir şekilde aktarın ve 2 TB'a kadar veriyi Canvio Basics harici sürücülerde saklayın. Bu cihazlar Microsoft Windows ile kullanıma hazırdır ve yazılım yüklenmesini gerektirmez. Tüm favori dosyalarınızı saklamaya başlamak daha kolay olamazdı. İster masanızda olsun ister siz hareket halindeyken, zamansız tasarımı her zaman iyi görüneceği anlamına gelir. Dahası, sabit sürücü USB 2.0 uyumluluğu ile daha eski donanımlara da bağlanmanıza izin verir.

<ımg alt="" src="https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/bd801880-2.jpg"> YÜKSEK AKTARIM HIZLARI

Yeni USB 3.0 teknolojisi ile desteklenen bu taşınabilir sabit sürücüler USB 2.0 teknolojisinden daha hızlı olmakla birlikte bu teknolojiyle uyumludur. Dosyalarınızı düzenlemeniz sırasında hızlı aktarma özelliği önemlidir.

<ımg alt="" src="https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/bd801880-3.jpg"> KOLAY TAK VE KULLAN İŞLEMİ

Kolay tak ve kullan işlemi. Microsoft Windows ile kullanıma hazırdır ve yazılım yüklenmesini gerektirmez. Dosyaları sezgisel olarak PC'nizden veya dizüstü bilgisayarınızdan/PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza sürükleyip bırakın.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız