Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Canon As-240 14 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi
Canon As-240 14 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

Canon As-240 14 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

Marka : Canon
Fiyat : ₺34,90(KDV Dahil)

CANON AS-240

Bu 14 basamaklı geniş LCD ekranlı masaüstü hesap makinesi kullanım kolaylığı için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Seri tuş kullanma işlevi, vergi ve para birimi dönüştürme hesaplamaları da dahil, rakamların hızlı girilmesini sağlar.

Faydalar

     14 haneli hesap makinesi Kolay okunabilir ve eğimi ayarlanabilir geniş ekran Kolay kullanım için eğimli gövde tasarımı Pil ve güneş enerjisi ile çalışabilme Genel toplama tuşu 00 tuşu

 

Detaylı Özellikler

Okunması kolay, geniş LCD ekran Ekstra genişlikte, kolay okunabilir LCD ekran sayesinde uzun süreli kullanımdan sonra bile rakamlar kolayca okunabilir. Büyük bir klavyeye ve geniş sağlam tuşlara sahip ergonomik tasarım zahmetsiz çalışmanızı sağlar. Ayrıca seri tuş kullanım işlevselliği, tuş engellemesi olmaksızın hızlı karakter girişine izin verir.  Enerji tasarruflu Işık koşulları nasıl olursa olsun, hem güneş enerjisi hem de pille çalışan bu hesap makinesi sizi asla yarı yolda bırakmaz. 'Otomatik kapanma' işlevi, kullanılmadığında enerjiden tasarruf etmek için hesap makinesini kapatır. Tek bir pil kullanıldıktan sonra atılması gereken bazı hesap makinelerinin aksine, bu hesap makinesi uzun süre kullanmanız için değiştirilebilir pile sahiptir. Çift hafıza Karmaşık hesaplamalar, hesap sonuçları iki bağımsız hafıza ile saklayabilir ve geri çağrılabilirsiniz. İşaretleme işlevi Maliyet ve kar marjı yüzdesine dayalı olarak satış fiyatının kolay hesaplanması için uygun işaretleme işlevi.

 

Teknik özellikler  
Rakam Ekranı 14-Rakam
Ekran Ekran Boyutu 122 x 24.7 mm
Sabit Hesaplama Evet
Para birimi dönüştürme Yok
Vergi Hesaplaması Yok
Çift Hafıza Evet
İşaretle / İşaretle Evet
Genel Toplam Evet
İşaret Değişikliği Evet
Üst Karakter Tusu / Geri Silme Tuşu Evet
Ondalık Seçim ve Yuvarlama Evet
Otomatik Kapanma Evet (yaklaşık 7 dak.)
Genel  
Güç kaynağı Çift Güç (Güneş ve Pil)
Boyutlar (G x G x Y) 150 x 142 x 27mm
Ağırlık 153 g
Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız