Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Canon Ts-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi
Canon Ts-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

Canon Ts-1200 Tcg 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

Marka : Canon
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

TS-1200TCG

Bu büyük 12 basamaklı masaüstü hesap makinesi, geniş ve ayarlanabilir LCD ekranıyla rakamların her koşulda çok kolay okunmasını sağlar. Kullanışlı vergi ve para birimi dönüştürme işlevleri çok yönlülüğü artırır.

Faydalar

    12 haneli hesap makinesi Ayarlanabilir, geniş LCD ekran Hızlı giriş için seri tuş kullanımı Vergi ve para birimi dönüştürme işlevleri Geri dönüştürülmüş Canon ürünü malzemelerinden üretilen üst ve alt kasa Çift güç kaynağı: güneş enerjisi ve değiştirilebilir pil Otomatik kapanma

 

Teknik özellikler  
Basamaklar 12 haneli
Tip Geniş LCD Ekran
Açılı Ekran Ayarlanabilir dik açılı ekran
Hesaplama Komutu İşareti Ekranı Evet
Basamak Virgül Ayırıcı 3 basamaklı
Gösterge Ekranı Boyutu 115 mm x 26 mm
Gösterge Ekranı Karakter Boyutu 6,77 mm x 18,1 mm
Vergi Fonksiyonu Evet
Para birimi çeviricisi Evet
Yuvarlama 5/4/Aşağı
Tuş Atama/Koruma Evet
Hafıza Tek
Güç Kaynağı Çift güç kaynağ
Pil CR2032
Gövde Ölçüleri (U x G x Y) 188 mm x 133 mm x 29 mm

Detaylı Özellikler

Canon TS-1200TCG ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Sürdürülebilir tasarım


TS-1200TCG, sınırlı doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını desteklemek amacıyla geri dönüştürülmüş Canon ürünü malzemesinden üretilmiş 12 haneli bir masaüstü hesap makinesidir.


Okunması kolay, geniş LCD ekran


Ekstra genişlikte, kolay okunabilir LCD ekran sayesinde uzun süreli kullanımdan sonra bile rakamlar kolayca okunabilir. Büyük bir klavyeye ve geniş sağlam tuşlara sahip ergonomik tasarım zahmetsiz çalışmanızı sağlar. Ayrıca seri tuş kullanım işlevselliği, tuş engellemesi olmaksızın hızlı karakter girişine izin verir. 


  Karmaşık hesaplamaları basitleştirin

Karmaşık hesaplamaları basitleştirir ve zaman kazandırır. İki pratik vergi hesaplama tuşuyla vergi oran farklarını tek dokunuşta hesaplayın. Para birimi dönüştürme aynı derecede kolaydır. Yerel para biriminizi istediğiniz para birimine veya tam tersine, hızla ve kolayca bir biçimde çevirin.

 

 


Esnek işlevler


?Calculation Command sign? tuşunu kullanarak hesap makinesinin durumunu anında kontrol edebilirsiniz. Diğer işlevler arasında kolay ondalık seçimi ve yuvarlaması için seçim düğmeleri, İşaret Değiştirme, Shift ve Yüzde tuşları vardır.


Enerji tasarruflu


Işık koşulları nasıl olursa olsun, hem güneş enerjisi hem de pille çalışan bu hesap makinesi sizi asla yarı yolda bırakmaz. 'Otomatik kapanma' işlevi, kullanılmadığında enerjiden tasarruf etmek için hesap makinesini kapatır. Tek bir pil kullanıldıktan sonra atılması gereken bazı hesap makinelerinin aksine, bu hesap makinesi uzun süre kullanmanız için değiştirilebilir pile sahiptir.

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız