Kargo Bedava Fırsatını Kaçırmayın! Ayrıca Kapıda Ödeme Seçeneğimizden Faydalanabilirsiniz.

Double A A4 Fotokopi Kağıdı 80Gr 1 Paket ( 500 Sayfa)
Double A A4 Fotokopi Kağıdı 80Gr 1 Paket ( 500 Sayfa)

Double A A4 Fotokopi Kağıdı 80Gr 1 Paket ( 500 Sayfa)

Marka : DOUBLEA
Fiyat : ₺23,50(KDV Dahil)

Her türlü yazıcı, fax ve fotokopi makinalarında yüksek performans. Kaliteli renk ve pürüzsüzlük oranı ile kaliteli çıktılar sağlar. Çift taraflı baskıya ve yoğun kullanıma uygundur. Dijital ve ofset baskı makinalarında kullanıma uygundur.

 

En yüksek kalitedeki Double A ürünleri; uygun kalınlığı sayesinde, yazıcıda sıkışma yapmaz ve baskı sırasında yırtılmaz. Düşük toz oranıyla makinanızın ömrünü uzatır. 

 

Dünyanın lider kağıt üreticileirnden olup Azo, fitalat ve kansorojen madde içermez. Tüm ofis ve okul ihtiyaçlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

1 Kolisinde 5 paket vardır. 1 pakette 500 sayfa bulunmaktadır.    A4 Kağıtlarla İlgili Püf Noktaları   * Kuru ve serin yerlerde yatay olarak depolayanız * Ambalajı açmadan önce kağıdın ortam şartlarına uyum sağlaması için makine ile aynı ortamda bulundurunuz. * Kağıtları ambalajlarını açıp saklamayınız, paket bittikçe yenisini açınız. * Genellikle günlük kullanım için tüm yazıcı çeşitlerinde 80 gr'lık kağıt kullanılır.  * Kağıdın kalitesi çıktının kalitesini doğrudan etkiler, sadece mürekkep belirleyici unsur değildir. * MM cinsinden ölçüsü 210 mm x 297 mm’dir. A3 kağıdın yarısı ve A5 kağıdın 2 katı ebatı vardır. * Toplanacak 70 kg. atık kağıdın geri dönüşüm ile 1 ağaç kurtardığını da unutmayın!

Tüm ONLINE Satış Platformlarındayız